Навчання

Раннє втручання - це особливий професійний підхід, при якому фахівці повинні виходити за рамки своєї спеціальності (ставати трансдисциплінарними) і мати навички і знання для активного співробітництва з сім'єю. Це - додаткова до базової (педагогічної, медичної, психологічної) освіта, яку можна отримати в Інституті раннього втручання.

#

Навчання фахівців з раннього втручання і команд РВ відбувається в Інституті раннього втручання у 3 ступені:

  • теоретична підготовка ( тренінги ),
  • стажування або практика (участь в домашніх візитах та командних зустрічах) ,
  • ведення випадків роботи з сім'ями під супервізією (очної або скайп ).

 

Навчання команд в Інституті раннього втручання проводять фахівці, які сертифіковані як Національні тренери в ранньому втручанні.

Інститут раннього втручання проводить підготовку команд Харківської області та по всій Україні. Тут навчалися фахівці Запорізької, Луганської, Донецької, Дніпропетровської областей, Одеси, Закарпаття та ін. Регіонів.

Команди РВ, які пройшли навчання продовжують співпрацю і беруть участь в конференціях, круглих столах, семінарах, інтервізіях , підвищуючи свій професійний уровень.

Команди РВ, які пройшли навчання продовжують співпрацю і беруть участь в конференціях, круглих столах, семінарах, інтервізіях, підвищуючи свій професійний уровень.

#

Дякуємо за зв'язок!

Ваше повідомленя відправлено.