Пожертвувати

Любі друзі!

 

 БФ «Інститут раннього втручання» - некомерційна неприбуткова організація. Ми працюємо за для допомоги  сім’ями, які виховують дітей раннього віку з труднощами в розвитку. Ми організовуємо підтримку родин у питаннях розвитку дитини у природному середовищі, вдома, в садочку, в магазині тощо. Ми купуємо розвиваюче обладнання та іграшки, які надаємо в користування сім'ям, у яких немає можливості купити дороге обладнання. Ми навчаємо інших спеціалістів працювати з маленькими дітьми, проводимо наукові дослідження, семінари та різноманітні заходи для сімей, випускаємо книги для батьків та фахівців,  - і це все завдяки донорській допомозі організацій і приватних осіб. Зробивши пожертву, Ви даєте нам можливість продовжувати нашу діяльність: працювати з сімьями та дітьми  та сприяти розвитку послуги раннього втручання для сімей з маленькими дітьми в країні!

Нижче ви можете ознайомитись з проектами, на які можно зробити внесок.

 

Проект "Домашнє візитування"

БФ «Інститут раннього втручання» вже близько 20 років надає послугу раннього втручання сім’ям, які виховують дітей раннього віку з порушеннями в розвитку та тяжко неповносправних дітей. Вже більш ніж 3000 сімей отримали допомогу, а кожного року наш центр обслуговує у середньому 70 сімей. Послуга надається сім’ям в більшості випадків  не в центрі, а в домашніх умовах – це може бути помешкання, де проживає родина, на дитячому майданчику, в магазині, тобто там, де родина відчуває найбільші труднощі. Кожен візит в одну сім'ю коштує приблизно 150 грн. Це витрати на таксі, бо спецілісти повинні вчасно приїздити до сім'ї. Одна сім'я з послуги має один візит на тиждень. В середньому за рік сім'я отримує 45 візитів. Якщо підрахувати витрати на транспорт, то це

6, 750 грн за рік. Якщо помножити на кількість сімей, які отримують послугу за рік, то це 472.500 грн за рік. 

Здебільшого фінансування послуги раннього втручання здійснюється за рахунок грантів, які надають можливість утримувати центр, платити заробітну платню фахівцям. Програма «Домашнє візитування» потребує додаткового фінансування на оплату проїзду фахівців. Тому ми будемо  вдячні за ваші внески та допомогу щодо забезпечення цієї програми. Внесок у розмірі 100 грн може допомогти оплачувати проїзд фахівців та забезпечувати безперервне надання послуги раннього втручання родинам. 

 

Якщо ви вирішете зробити внесок на допомогу сім'ям, то в призначенні платежу можете зазначити «Домашнє візитування».

У разі припинення проекту "Домашнє візитування", зібрані кошти ми витратемо на купівлю спеціального обладнання, яке ми даємо в користування нашим сім'ям. Наприклад, один вертикалізатор для дітей з руховими вадами коштує 162 тис гривень. Своїми добровільними внесками, Ви автоматично погоджуєтесь з нашим рішенням щодо купівлі обладнання у разі припинення існуючого проекту.

 

Проект “Переклад книги”

Ми збираємо кошти на переклад книги, яка  рекомендована міжнародною асоціацією раннього втручання та є посібником для роботи спеціалістів. Книга написана англійською мовою "Reccomended Practices in Early Childhood Intervention. A guidebook for professionals". У книзі 149 тис слів тексту англійською мовою. Переклад одного слова коштує 0, 94 грн, якщо підрахувати загальну сумму тільки на переклад книги, то це приблизно 140 тис грн. 

Отримавши переклад книги, наша команда зможе ділитися важливою інформацією для спеціалістів, працюючих у ранньому втручанні.

Якщо протягом року ми не зможемо зібрати необхідну сумму на переклад або, якщо  кількість пожертв буде більшою за необхідне, то кошти, які ми отримаємо за вашої допомоги будуть реалізовані на программу "Домашнє візитування", яка надається на бесперервній основі та постійно потербує вашої допомоги. 

Якщо ви вирішете зробити внесок на  "Переклад книги", можете зазначити це у призначенні платежу, ми будемо знати як виористовувати гроші, які прийшли нам на рахунок.

 

 

Інформуємо Вас, що гроші, які Ви внесли як пожертвування на добровільній основі на будь який з наших проектів не підлягають поверненню!!!

 

Ваша допомога - це відчутна допомога дітям і їх розвитку!

Зробити пожертву он-лайн можна натиснувши кнопку нижче!

Пожертвувати

Так само можна зробити оплату на наш розрахунковий рахунок.

Наші реквізити:

Назва:Благодійна установа «Інститут раннього втручання» для дітей з порушеннями розвитку та дітей інвалідів »

Код ЄДРПОУ25793421

р/р UA713223130000026006000033658

Філія АТ «УКРЕКСІМБАНК» в м. Харкові

Призначення платежу:«Благодійний внесок»

 

Дякуємо за зв'язок!

Ваше повідомленя відправлено.